Przejdź do głównej zawartości

Idealny rok z PupiLu.pl?


Rok temu mając ,,fazę" na przedmioty codziennego użytku z motywem psa (głównie boksera), odnalazłam kilka ciekawych internetowych sklepów z świetnym asortymentem. Jednym z tych nowości było PupiLu <KLIK> .
Zamówiłam wtedy poszewki na poduszki, który zostały podarowane psim maniakom, jakiś czas później ujrzałam, że w ofercie są kalendarze z wybraną rasą!!!!
Byłam niezwykle nakręcona na różowy kalendarz z bokserem, chciałam go zamówić, nawet miałam już go w koszyku, gdy dostałam darmowy kalendarz od pewnej firmy z psim jedzeniem. Darmowy prezent niby cieszył, jednak  chciałam zamówić sobie inny, a szkoda mi wtedy było wydawać tych kilkudziesięciu złotych na kalendarz z bokserem, skoro dostałam darmowy z owczarkiem niemieckim.
Rok temu obiecałam sobie, że w 2018 nie odpuszczę tego cudeńka! I tak też się stało, gdy wypuszczona została kolekcja psich kalendarzy, miałam zamiar kupić go, jednak speszyła mnie ilość pięknych kolorów i nowy motyw kalendarza! Ostatecznie wybrałam taki sam jak miałam kupić w 2017Mój kalendarz: <KLIK>  wybrałam w kolorze różowym
Jest również dostępny kalendarz z kolorowym nadrukiem:  <KILK>
Kalendarze PupiLu:  <KILK>

Czy było warto?

TAK! Jeśli ktoś lubi planować swój czas standardowo na papierze a nie na telefonie to polecam! Jest dość sporo miejsca na notatki, chociaż wolałabym, żeby sobota i niedziela nie była ,,traktowana tak po macoszemu."Weekend to czas wystaw i wolałabym pod tymi dniami mieć więcej czasu by zapisać takie informacje jak gdzie odbywa się ta wystawa, do kiedy termin wpłat i kto sędziuje. Sobota to też dzień, w którym nadrabiam cały tydzień jeśli chodzi o sprzątanie, naukę czy szkolenie psów, dlatego apeluję o więcej weekendowej przestrzeni!


Kalendarz zawiera:
  • Kalendarium: miesiące i tygodnie w 5 językach ( PL, GB, D, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca.
  • Z przodu: dane osobowe, skrócony kalendarz 2018 i 2019, plan urlopowy, podział na kwartały rok 2018 Europy."i 2019
  • Z tyłu: odległości, strefy czasowe, numery kierunkowe Polska i świat, międzynarodowe skróty samochodowe, informacje dla kierowców, tabela przeliczników, instytucje państwowe w Warszawie, urzędy wojewódzkie, informacje o krajach Unii Europejskiej, kalendarium UE, polskie ambasady w Europie, jednostki miar i wag, rocznice, formaty papieru, układ SI, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem, wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, notatki, mapy drogowe Polski, Niemiec, Czech, Słowacji; mapa administracyjna Polski i Europy.

Chciałam swój piękny nabytek spersonalizować, jednak moje zdolności manualne zostawiają dużo do życzenia...
Może ta tytułowa strona do pięknych nie należy ale i tak jestem z siebie dumna, że chciało mi się zrobić coś kreatywniejszego niż odpalenie YouTuba! 


Kalendarz to narzędzie proste w obsłudze jeśli jest się systematycznym i notuje się w nim wszystko co trzeba, ja się staram i widzę poprawę w mojej organizacji, jeśli moje postanowienie noworoczne dotyczące prowadzenia kalendarza się powiedzie lepiej niż w roku ubiegłym, to będę perfekcyjną panią czasu! 
Notuję w tym różowym notesiku posty, inspiracje, pomysły dotyczące bloga, sprawdziany, kartkówki, zadania domowe, wyjazdy, wystawy, zajęcia dodatkowe, terminy: wizyt lekarskich, odrobaczeni, podania tabletki na kleszcze itp. 

No ale jak już weszłam na stronę.... to zamówiłam jeszcze dwie rzeczy, ale mam usprawiedliwienie, jedna została super prezentem gwiazdkowym!


Wybrałam opceję czarno-biały kolor psa, różowy środek i rodzaj żeński napisu


Ten kubek termiczny to prezent dla wiecznie zapracowanego taty, który jest fanem szybkiej kawy czy herbaty w aucie podczas jazdy do pracy. Zawsze zatrzymywał się na Orlenie lub McDonaldzie, gdzie kupował ciepły kubek kawy, teraz może jechać ze swoim ulubionym napojem, chwaląc się, że ma boksery 


Wybraliśmy kolor niebieski <KLIK>

PupiLu to idelany sklep dla miłośników psów rasowych, kundelków i kotów!


Kontakt jest szybki i przyjemny! Produkty dopracowane, pomysłowe i dobrze wykonane, brakuje takich sklepów dla miłośników czworonogów! Uważam, że miłośnik zwierzaków ucieszyłby się z takich produktów, przetestowałam na trzech osobach+ na sobie!  Wpadnijcie na stronę PupiLu.pl i zobaczcie jak tam są fajne gadżety! 
Pozdrawiamy <3
Co dwie kufy, to nie jedna Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Boże Narodzenie 2017: życzenia + odrodzenie bloga

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej
🎁🎄 życzy załoga Co dwie kufy, to nie jedna
W planach mamy publikowanie postów przynajmniej raz w tygodniu, zobaczymy jak to wszystko się ułoży w tym nowym 2018 roku! Planuję rozszerzenie tematyki blogowej, nie chcę ograniczać się pisząc tylko o tym co zrobiłam z psami, gdzie byłam i co im kupiłam, jednak nie chcę też ,,uciekać" od tej tematyki, ponieważ bardzo o niej lubię i pisać i czytać. O tym opowiem może więcej w przyszłych postach.

Trzymajcie za mnie kciuki, bym nie poległa w tym postanowieniu noworocznym!
Jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji Bożego Narodzenia, cieszcie się tymi wolnymi dniami z rodziną!  Pozdrawiamy!  Ekipa ,,Co dwie kufy, to nie jedna"

P.S. W poście mieliście okazję zobaczyć kilka fotek z Bożego Narodzenia bieżącego roku (2017), a tu w bonusie macie zdjęcia z ubiegłego roku, gdzie jeszcze …